Atletico Madrid nakon preokreta razbio Valenciju i nastavio ljubomorno čuvati prvu poziciju La Lige

Nogometaši Atletico Madrida savladali su nakon preokreta momčad Valencije 3:1 u sklopu 20. kola La Lige.

Sve je odlično počelo za gostujući sastav s obzirom da je mrežu Jana Oblaka na majstorski način pogodio Uroš Račić u 11. minuti.

No, radost nije dugo trajala jer je Joao Felix nakon prekida iskoristio gužvu i neometano na drugoj stativi poravnao rezultat u 23. minuti. Do kraja poluvremena ostalo je 1:1.

Atletico Madrid u drugom poluvremenu pokazuje zbog čega je lider prvenstva i sa dva pogotka (Suarez 54′ i Correa 72′) u potpunosti preokreće rezultat u svoju korist.

Ostalo je do kraja 3:1 za domaći sastav koji je i nakon ove utakmice na prvoj poziciji sa sedam bodova više i utakmicom manjeu odnosu na drugoplasirani Real Madrid.

Valencia je na razočaravajućoj 14. pozicji sa samo 20 osovjenih bodova iz isto toliko utakmica.