Atletico slavio kod Celte u turbulentnoj utakmici, Angel Correa junak s dva pogotka

Nogometaši madridskog Atletica, aktualni prvaci Španjolske, pobjedom 2:1 u Vigu protiv Celte otvorili su novu sezonu La Lige.

Gosti iz glavnog grada poveli su u 23. minuti utakmice kada je Angel Correa “topovskim” udarcem s distance zatresao suparničku mrežu nakon krasnog prodora i povratne lopte Thomasa Lemara.

Početkom nastavka domaći su poravnali rezultat iz kaznenog udarca preko svog najboljeg igrača Iaga Aspasa, a u 64. minuti Correa je svojim drugim pogotkom nakon asistencije Saula Nigueza donio vrijednu pobjedu Atleticu.

U samoj završnici utakmice su Celtin kapetan Hugo Mallo i Atleticov stoper Mario Hermoso isključeni zbog naguravanja nakon velike gužve u kojoj su sudjelovali gotovo svi igrači.