Au, pa kako čovječe? Igor Tudor nije mogao vjerovati šta je promašio Sead Kolašinac u ključnom momentu!

Francuski Marseille ostao je bez osmine finala Lige prvaka, pošto je pred svojim navijačima izgubio 2:1 od Tottenhama.

Igor Tudor i ekipa će se tako morati zadovoljiti Europa ligom, dok iz njihove grupe upravo Tottenham i Eintracht Frankfurt idu dalje.

Marseille je u završnici prvog poluvremena poveo pogotkom Mbembe, no ‘Spursi’ brzo u nastavku stižu do 1:1, pošto je Lenglet zabio u 54. minutu.

U nastavku su Francuzi krenuli na sve ili ništa, a u 90. minutu zicer nije iskoristio Sead Kolašinac, koji je sa samo nekoliko metara glavom pucao pored gola.

Ovaj promašaj bh. reprezentativca teško će zaboraviti na Velodromeu, ali tu i nije bio kraj. Kazna je stigla u 95. minutu kada je Hojbjerg preokrenuo rezultat u korist engleskog kluba i odveo ga u nokaut fazu Lige prvaka kao prvog u grupi..