Barca postavila 80 milijuna eura, a navijači nezadovoljni: “Prevara stoljeća”

Nakon utakmice, isječci njegove izvedbe ubrzo su se proširili na društvenim mrežama, potaknuvši oštre reakcije navijača.

Ljetni prijelazni rok u europskom nogometu službeno započinje 15. lipnja za Premier ligu, dok će ostali europski klubovi moći registrirati pojačanja tek početkom srpnja. Ipak, Barcelona je već osigurala prvo veliko pojačanje, iznenadivši mnoge dovođenjem krilnog igrača Newcastle Uniteda, Anthonyja Gordona.

Transfer je izazvao brojne reakcije prvenstveno zbog očekivane odštete od 80 milijuna eura. Taj iznos se čini visokim, posebno s obzirom na to da je Gordon prošle sezone u Premier ligi zabio tri gola te imao dvije asistencije.

Sumnje i komentari dodatno su narasli nakon engleske prijateljske utakmice protiv Novog Zelanda, gdje su Englezi pobijedili minimalno, uz gol Harryja Kanea.

Utakmica se odigrala u teškim uvjetima na Floridi, s temperaturama preko 30 stupnjeva. Gordon je ušao na teren početkom drugog poluvremena kao zamjena za Marcusa Rashforda.

Bez većih poteškoća, Engleska je svladala slabijeg protivnika, ali novi igrač Barcelone nije uspio ostaviti dobar dojam. Nakon utakmice, isječci njegove igre brzo su se širili po društvenim mrežama, izazivajući oštre komentare navijača.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime