Barcelona bez Pjanića na gostovanju kod Bilbaa do teške, ali vrijedne pobjede

U zaostaloj utakmici 2. kola La Lige Barcelona je Athletic Bilbao pobijedio u gostima rezultatom 3:2.

No, nije najbolje krenulo po goste. Athletic je poveo već trećoj minuti pogotkom Inakija Williamsa. Ipak, u 14. minuti Barcelona dolazi do izjednačenja preko talentiranog Pedrija.

Sedam minuta prije odlaska na odmor Pedri je još jednom u akciji, a ovaj je put petom majstorski uposlio Messija koji zabija za preokret.

Razigrani Messi je u 62. minuti riješio pitanje pobjednika kada je još jednom zatresao protivničku mrežu nakon asistencije Griezmanna. Athletic je tek pogotkom Muniaina uspio ublažiti poraz u zadnjoj minuti utakmice.

Bh. reprezentativac u redovima Barcelone, Miralem Pjanić, večeras nisu dobili ulazio u igru.

Barcelona je ovom pobjedom skočila na treće mjesto La Lige sa 31 osvojenim bodom, dok je Athletic na devetoj poziciji s deset bodova manje.