Barcelona i Inter remizirali u fantastičnoj utakmici, Katalonci na rubu ispadanja iz Lige prvaka

Nogometaši Intera i Barcelone odigrali su neriješeno 3:3 na Camp Nouu u susretu 4. kola Lige prvaka, te je katalonski sastav pred ispadanjem nakon grupne faze.

Nerazzurrima‘ je potrebna još samo pobjeda protiv Viktorije Plzen, jer imaju bolji međusobni omjer od Barcelone, bez obzira na njihove rezultate u zadnja dva kola.

Inter je krenuo hrabro od samog početka i mogao je povesti u nekoliko navrata, ali nedostajalo je sreće. Svaki put su centimetri bili u pitanju, ali uvijek bi lopta završila izvan okvira vrata.

Kazna je uslijedila u 40. minuti. Barcelona je izigrala zadnju liniju Intera, a Dembeleu nije bilo teško da iz blizine zabije za 1:0. To je ujedno bio i rezultat prvog dijela.

Nakon samo pet minuta igre u nastavku Inter je potpuno zasluženo izjednačio. Bastoni je majstorski pronašao Barellu, a veznjak gostiju sjajno pogodio za 1:1.

Inter je bio puno bolji protivnik u tim trenucima i za kratko vrijeme propustili su tri velike prilike. Na golu Barcelone briljirao je Ter Stegen i spasio svoju momčad.

Konačno, ‘Nerazzurri‘ su dominaciju na terenu okrunili u 63. minuti. Lautaro je sve majstorski napravio nakon dodavanja Calhanoglua i zabio za 2:1.

Barcelona je nakon toga bacila sve karte u napad, a do izjednačenja su došli u 82. minuti kada je Lewandowski uz dosta sreće zabio za 2:2.

Ipak, u 89. minuti “joker s klupe” Gosens samo što je ušao u igru zabio je gol za prednost Intera 3:2, ali to nije bio kraj uzbuđenjima.

U prvoj minuti nadoknade Lewandowski je fantastično skočio i zabio za 3:3, ali Barceloni je nakon ovog remija potrebno čudo da prođe u nokaut fazu.

U drugoj utakmici ove grupe Bayern je u gostima pobijedio Viktoriju Plzen 4:2 i zadržao maksimalan učinak.