Barcelona minimalno slavila protiv kijevskog Dinama, Wolfsburg poveo pa doživio potop u Salzburgu

Nogometaši Barcelone zabili su prvi gol, ali i još važnije – ostvarili prvu pobjedu ove sezone u Ligi prvaka.

Na Camp Nouu je u trećem kolu grupe E gostovao kijevski Dinamo, a katalonski velikan je slavio s minimalnih 1:0.

Barcelona je dominirala od prve do zadnje minute, ali napadači su se propisno ispromašivali, te je odlučujući gol zabio stoper Gerard Pique.

Jordi Alba je u 36. minuti majstorski s lijeve strane ubacio, a Pique je na drugoj stativi pospremio loptu u mrežu.

U terminu od 18:45 sati odigran je i susret grupe G u kojem su nogometaši Red Bull Salzburga pred svojim navijačima nakon preokreta slavili protiv Wolfsburg sa 3:1.

Golove za austrijskog prvaka su zabili Karim Adeyemi u 3., te Noah Okafor u 65. i 77. minuti, dok je za goste strijelac u 15. minuti bio Lukas Nmecha.