Barcelona nastavlja sa sjajnim partijama, na Camp Nou razmontiran nemoćni Athletic Bilbao

Nogometaši Barcelone upisali su još jedan fantastičan trijumf, ovoga puta u La Ligi pobjedom nad Athletic Bilbaom rezultatom 4:0.

Aubameyang je otvorio reviju pogodaka u 37. minuti kada postiže svoj novi pogodak u novom dresu.

Na 2:0 je povisio raspoloženi Dembele u 73. minuti, a u 90. je dodao i asistenciju na pogodak Luuka De Jonga.

Konačnih 4:0 je u dubokoj sudijskoj nadoknadi postavio Mempshi Depay, također na asistenciju Dembelea.

Barcelona serijom dobrih rezultata sada ima 45 bodova i zauzima četvrtu poziciju La Lige.

Isti broj bodova ima i Atletico Madrid koji ima i utakmicu manje od Barcelone.

Bilbao je na osmoj poziciji i nakon 26 odigranih utakmica ima 37 bodova.

U utakmicama odigranim ranije danas, Villarreal je ponizio Espanyol sa 5:1. Sevilla je u derbiju nadigrala Betis sa 2:1, dok je Sociedad minimalno dobio Osasunu 1:0.