BAŠ PRAVA MAJSTORIJA! Mbappé je još jednom pokazao zašto za njim luduje cijeli svijet

Kylian Mbappé je postigao dva pogotka u pobjedi PSG-a protiv Saint-Etiennea na domaćem terenu rezultatom 3:2, a posebno je impresivan bio njegov prvi gol iz 79 minute.

Bio je to fantastičan prijem lopte u stilu legendarnog Thierryja Henryja, a kasnije i savršena egzekucija.

Herrera je poslao dugu loptu u protivnički šesnaesterac, a Mbappé ju je u punom trku prekrasno primio i u istom potezu matirao nemoćnog Greena. Jednostavno majstorija!

U nastavku je zabio još jedan gol iz kaznenog udarca, došavši tako do brojke od 23 prvenstvena pogotka ove sezone što ga čini uvjerljivo prvim topnikom francuskog Le Championnata.

Dodajmo kako je Mbappé ove sezone u svim natjecanjima ukupno postigao 35 golova i podijelio 10 asistencija.