Bayern furioznim prvim dijelom razbio novog prvoligaša

Aktualni njemački prvak Bayern München rutinski je odradio gostovanje kod novog prvoligaša Arminije Bielefeld upisavši u četvrtom kolu Bundeslige pobjedu 4:1.

Igrači Hansija Flicka odigrali su maksimalno angažirano i već u prvih 45 minuta riješili pitanje pobjednika. Prvo je Muller zabio za vodstvo Bayerna u osmoj minuti, a onda je Lewandowski (26, 45+1) s dva pogotka do kraja prvog dijela praktički riješio pitanje pobjednika.

Potvrda uvjerljive Bayernove pobjede stigla je na početku drugog poluvremena, kada je Muller zabio svoj drugi, odnosno četvrti Bayernov gol.

Do kraja utakmice Arminia je uspjela zabiti počasni gol (Doan 58), a kod Bayerna je “pocrvenio” Tolisso nakon pregrubog starta.

Bayern je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto Bundeslige s devet bodova, jednim manje od prvoplasiranog RB Leipziga.