Bayern i Manchester United opravdali epitet derbija kola, Arsenal se pobjedom vratio u društvo najboljih

Nogometaši Bayerna pobijedili su Manchester United u sjajnoj utakmici na Allianz Areni rezultatom 4:3 u sklopu prvog kola grupne faze Lige prvaka.

Bayern i Manchester United su opravdali epitet derbija kola s obzirom da su navijači u Njemačkoj vidjeli čak sedam pogodaka.

Za domaći tim su pogađali Sane, Gnabry, Kane i Tel, dok je za United mrežu zatresao Hojlund i Casemiro u dva navrata.

Arsenal je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika protiv PSV-a i nakon prvih 45 minuta bilo je jasno da će doći do pobjede.

Već u osmoj minuti su postigli gol preko Sake i došli u vodstvo od 1:0, a do kraja prvog dijela još dva puta su pogađali mrežu gostiju.

Prvo je nakon asistencije Sake pogodio Trossard, a onda za kraj idealnog prvog poluvremena pogodio je Gabriel Jesus.

U nastavku je Arsenal iskusno i mirno priveo meč kraju, a konačnih 4:0 postavio je kapiten Martin Odegaard.