Bayern na krilima Roberta Lewandowskog i Leroya Sanea ‘demolirao’ Koln u gostima

Bayern Munchen je u okviru 19. kola Bundeslige uvjerljivo slavio kod ekipe Kolna rezultatom 4:0.

Prvi pogodak pao je već u devetom minutu susreta, a tada je na asistenciju Mullera mrežu domaćina pogodio Robert Lewandowski.

Igrao se 25. minut kada je nakon sjajnog duplog pasa Mullera i Tolissoa, precizan bio Francuz te tako duplirao vodstvo ‘Bavaraca’.

Uth je u 31. minutu smanjio na 2:1, no njegov pogodak je poništen zbog ofsajda. Konačan rezultat prvog dijela glasio je 2:0.

Drugi dio utakmice obilježili su Leroy Sane i Robert Lewadowski. Sane je u dva navrata asistirao Poljaku koji je te asistencije sjajno iskoristio i postigao još dva pogotka.

Prvi pogodak pao je u 62. minutu, a drugi u 74. Čuveni ‘Lewa’ je tako postigao hat-trick na ovom susretu.

Bayern je ovom pobjedom ‘pobjegao’ drugoplasiranom Dortmundu za šest bodova, dok je ekipa Kolna na osmoj poziciji Bundeslige sa 28 osvojenih bodova.