Bayern nakon dva poraza uspio slaviti pobjedu u Bundesligi, slabašni Koln nemoćan u Minhenu

Nogometaši Bayerna danas su u utakmici 29. kola njemačke Bundeslige savladali ekipu Kolna u Minhenu sa uvjerljivih 2:0.

Nakon poprilično dobrog nastupa u Londonu protiv Arsenala u prvom meču četvrtfinala Lige prvaka i remija od 2:2, ‘Bavarci’ su danas konačno upisali nova tri boda u domaćem prvenstvu.

Međutim, Bayern put do mreže popularnih ‘Jarčeva’ nije uspio pronaći sve do sredine drugog poluvremena, kada je u 65. minutu pravu golčinu za 1:0 postigao Guerreiro.

Iako su se gosti nadali da bi nekako mogli do zlata vrijednog boda, Thomas Muller je u sudačkoj nadoknadi sjajno iskoristio smušenost igrača Kolna i rutinski pogodio za konačnih 2:0.

Naravno, Bayern je još uvijek drugoplasirana momčad Bundeslige sa 63 osvojena bodai imaju 13 bodova manje od lidera Bayera iz Leverkusena, ali i utakmicu više. Koln je u zoni ispadanja sa samo 22 boda.