Bayern ‘razmontirao’ Viktoriju u Kolnu u meču prvog kola Kupa Njemačke i prošao dalje

Igrači Bayerna večeras su u gostima savladali Viktoriju Koln sa 5:0 u meču prvog kola Kupa Njemačke.

Bayern je poveo u 35. minutu kada je Gravenberch sjajno pogodio mrežu domaćeg tima za 1:0. Do drugog pogotka gosti stižu u prvom minutu sudačke nadoknade prvog poluvremena preko Tela.

Sve je završeno već u 53. minutu. Ovog puta u strijelce se upisao Sadio Mane, a asistent je bio Serge Gnabry.

Četvrti pogodak ‘Bavaraca’ postigao je Musiala u 67. minutu, da bi “tačku na i” i konačnih 5:0 postavio Goretzka u samom finišu susreta.

Izabranici Juliana Nagelsmanna tako su došli do novog izuzetno ubjedljivog trijumfa i plasirali se u naredno kolo Kupa Njemačke.