Bayern slavio na neugodnom gostovanju u Moskvi, remi Shakhtara i Intera

Drugo kolo Lige prvaka u grupama A, B, C i D počelo je s utakmicama u Moskvi i Kijevu.

U dva ranija susreta, u grupi A europski prvak Bayern nadigrao je u Moskvi Lokomotiv sa 2:1. Shakhtar je u Kijevu u grupi B protiv Intera remizirao 0:0.

Bayern je poveo u 13. minuti pogotkom Goretzke. U 70. minuti Lokomotiv je šokirao Bayern. Miranchuk je izjednačio rezultat na 1:1 i zaokružio sjajnu partiju domaćeg tima. Međutim, gosti su vratili prednost pogotkom Kimmicha u 79. minuti.

Bayern nakon dva kola ima maksimalnih šest bodova dok je Lokomotiv ima jedan bod.

Premda je Inter imao nekoliko šansi u Kijevu i bio je bliži pobjedu, na kraju su mreže ostale netaknute. U 17. minuti Barella je pogodio prečku, a nakon njega je okvir gola zatresao i Lukaku. Najveću šansu propustio je Lautaro u 54. minuti, kada je nakon pokušaja Brozovića promašio prazan gol.

Shakhtar je u dva susreta osvojio četiri boda, nakon senzacionalne pobjede protiv Real Madrida u prvom kolu. Inter je upisao i drugi remi, u prvom je kolu odigrao 2:2 s Borussijom M’Gladbach.