Bayern tijesno slavio nakon preokreta protiv Mainza, Borussija se okliznula u Bochumu

Nogometaši Bayerna savladali su nakon preokreta momčad Mainza rezultatom 2:1 u okviru 15. kola njemačke Bundeslige.

Mainz je šokirao domaćine u 22. minuti i to preko Onisiwe koji postiže pogodak za vodstvo svog tima.

Bayern se potom mučio da dođe do izjednačujućeg potoka sve do 53. minute kada asistenciju Tolissoa koristi Coman.

Evidentan kvalitet presudio je i prilikom potpunog prekreta kada Musiala na asistenciju Pavarda matira Zentnera.

Bayern se sa ova tri boda na liderskoj poziciji Bundeslige odvojio na šest bodova prednosti u odnosu na Borussiju Dortmund.

‘Milioneri’ su remizirali u Bochumu rezultatom 1:1 i tako Bayernu napravili sasvim pristojnu zalihu bodova. Dortmund trenutno ima 31 nakon 15 utakmica.