Bergwijn show na King Poweru, Manchester United u drugom poluvremenu razbio Brentford

Nogometaši Leicester Cityja poraženi su na svom King Power stadionu od Tottenhama rezultatom 2:3 u zaostaloj utakmici 17. kola Premiershipa.

‘Lisice’ je u vodstvo doveo Patson Daka u 24. minuti susreta, da bi stvari na početak vratio Harry Kane u 38. minuti nakon asistencije Winksa.

Prednost domaćim nogometašima donosi sjajni James Maddison u 76. minuti, a samo tri minute kasnije na teren ulazi Steven Bergwijn.

Sjajni napadač režira preokret Tottenhama i to u sudijskoj nadoknadi golovima u 90+5 i 90+7 minuti za nevjerovatan prokret i puni plijen gostiju.

Tottenham zahvaljujući ova tri boda trenutno zauzima petu poziciju sa 36 osovjenih bodova. Međutim, Spursi imaju čak tri utakmcie manje od West Hama koji je četvrti sa 37 bodova.

S druge strane, Leicester je sada 10. sa 25 bodova i tri utakmice utakmice manje u odnosu na konkurente.

Manchester United je nakon katastofalnog prvog poluvremena ipak uspio savladali tvrdi Brentford 3:1 u drugoj utakmici ove večeri.

Elanga u 55., Greenwood u 62. i Rashford u 77. minuti su donijeli puni plijen svojoj momčadi.

Jedini pogodak za Brentford koji je trenutno na 14. poziciji Premiershipa postigao je Toney u 85. minuti na dodavanja Norgaarda.

Manchester sa ova tri boda ostaje na sedmom mjestu sa 35 bodova i dvije utakmcie manje od rivala.