Besplatan ‘ringišpil’ za igrače Shakhtara: Vinicius je upravo zabio najljepši gol karijere

Vinicius Junior zabio je fenomenalan pogodak u pobjedi njegovog Real Madrida na gostovanju kod Shakhtar Donetska u utakmici trećeg kola Lige prvaka.

Real je upisao visoku pobjedu 5:0, a Vinicius Junior je napravio najljepši potez utakmice u 56. minuti. Izvukao se na lijevu stranu, promiješao je cijelu zadnju liniju Shakhtara i onda slabijom, lijevog nogom zakucao loptu pod prečku. To mu je sigurno gol karijere.

Viniciusovu golčinu pogledajte OVDJE.

Inače, Viniciusu je to bio drugi gol na utakmici, prvi je postigao pet minuta ranije na asistenciju Luke Modrića. Također, raspoloženi Vinicius je do kraja utakmice upisao i asistenciju Rodrygu u 65. minuti za konačnih 4:0.