BEZ MILOSTI: Zahuktali Arsenal u gostima utrpao čak šest komada očajnom Sheffieldu

Arsenal je u gostima deklasirao Sheffield United rezultatom 6:0 i nastavio borbu za naslov Premier lige s Manchester Cityjem i Liverpoolom.

Na Bramall Laneu sve je bilo riješeno već nakon 15 minuta igre kada su ‘Topnici‘ postigli tri pogotka. Odegaard je načeo domaćine u 5. minuti, a na 2:0 povisio je Bogie autogolom.

U 15. minuti Martinelli je zabio i treći gol nakon čega su domaćini počeli napuštati stadion. Samo deset minuta kasnije Havertz je povisio na 4:0. Do odlaska na odmor na listu strijelaca upisao se i Rice za nestvarnih 5:0.

U nastavku je Arsenal “povukao ručnu” i zabio samo jedan gol u 58. minuti preko Whitea koji je postavio konačnih 6:0 za novo poniženje Sheffielda koji je ove sezone pretrpio nekoliko teških poraza.