Bez pobjednika u gradskom derbiju u Valenciji, Granada preokretom srušila Getafe

Nogometaši Valencije i Levantea su u gradskom derbiju u utakmici 28. kola španjolske La Lige remizirali 1:1.

Mreže su mirovale sve do same završnice. Valencia je povela pogotkom Rodriga Morena u 89. minuti, a bod Levanteu donio je Gonzalo Melero pogotkom iz kaznenog udarca u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Valencia se nalazi na sedmom mjestu sa 43 osvojena boda, dok je Levante 12. s 34 boda.

Ranije u petak Granada je preokretom ostvarila 2:1 domaću pobjedu protiv Getafea. Gosti su poveli pogotkom Davida Timora u 20. minuti, a u nastavku su domaći preko Carlosa Fernandeza (70 i 79) stigli do važna tri boda.

Osmoplasirana Granada sada ima 41 bod, dok je Getafe peti sa 46 bodova. Vodeća Barcelona ima 58 bodova, dva više od drugoplasiranog Real Madrida.