Bilić pred otkazom? Novi poraz West Broma, ovog je puta bolji bio Newcastle

U susretu 12. kola engleske Premier lige West Bromwich Albion Slavena Bilića u gostima je poražen 2:1 od Newcastle Uniteda. Bivši hrvatski izbornik sve je bliže da postane i bivši trener ‘The Throstlesa’.

Momčad Slavena Bilića doživjela je tako i osmi poraz u ovoj sezoni te ostala sa šest bodova na predzadnjem 19. mjestu, dok je Newcastle petom pobjedom došao na 11. mjesto tablice Premier lige sa 11 bodova.

WBA se nadao da će kod Newcastlea uhvatiti barem bod s obzirom na to da je domaćinu nedostajalo čak 12 igrača, umjesto toga primili su pogodak nakon 19.98 sekundi igre. Strijelac je bio Miguel Almiron nakon lijepe asistencije Joelintona.

Gosti su u nastavku uspjeli poravnati preko Darnella Gaylea u 50. minuti, ali pobjedu i tri boda domaćinu donio je Dwight Gayle u 82. minuti utakmice.

Podsjetimo, engleski mediji pisali su kako je susret s Newcastleom ključan za Bilićevu sudbinu te da će gotovo sigurno dobiti otkaz u slučaju poraza protiv ‘Svraka‘.