Bivši svjetski prvak s Njemačkom izazvao skandal na Bliskom istoku! Napustio je teren za vrijeme utakmice

Nekadašnji prvak svijeta s Njemačkom 2014. godine Julian Draxler ljetos je postao član katarskog Al-Ahlija.

Ovaj 30-godišnji ofenzivac je u Dohu stigao iz lisabonske Benfice, u kojoj je bio na posudbi iz Paris Saint-Germaina, a za klub iz Katara potpisao do ljeta 2025. godine.

Nedugo nakon što je potpisao ugovor javno je priznao da je novac bio jedini razlog zbog kojeg je došao u Al-Ahli.

Lagao bih kad bih kazao da financijski dio nije odigrao ključnu ulogu u ovom transferu“, kazao je Draxler.

Al Ahliju u zadnje vrijeme ide vrlo loše i čini se da je Draxlera to počelo najozbiljnije frustrirati. Momčad je u 10 susreta ostvarila dvije pobjede i nalazi se u zoni ispadanja.

Kap koja je Nijemcu prelila čašu bio je dvoboj s Qatar SC-jem u kojem je njegova momčad upisali poraz 4:2. Draxler je ušao na poluvremenu dok je Al Ahli gubio 2:0, a u 58. minuti Qatar SC je došao i do trećeg pogotka.

Draxler je u 62. minuti smanjio na 3:1, a u 66. minuti uspio je smanjiti i na 3:2. U 90. minuti gosti su došli do četvrtog pogotka, a Draxler je nakon toga bijesan demonstrativno napustio teren prije zadnjeg sučevog zvižduka.