BIZARNO: Mourinhov najodaniji pomoćnik izazvao totalni kaos u Europskoj ligi

Salvatore Foti, “desna ruka” Josea Mourinha u Romi, zaradio je izravan crveni karton u uzvratnom susretu četvrtfinala Europske lige s Feyenoordom.

Foti je u 32. minuti dvoboja pokušao uzeti loptu iz ruku napadača gostiju Santija Gimeneza, ali zakačio ga je po licu. Argentinac je pao i bacao se po travnjaku, istodobno pokrivajući lice rukama.

Frustriran takvom reakcijom bio je stoper Rome Diego Llorente, koji mu je nešto govorio dok je Gimenez još ležao na terenu. Nedugo zatim uslijedio totalni je kaos u koji su se umiješali i ostali igrači Rome i Feyenoorda te trenerska ekipa rimskog kluba.

Glavni sudac susreta Anthony Taylor pokazao je Fotiju izravan crveni karton. Prekid susreta trajao je otprilike tri minute.

Klikni OVDJE i pogledaj kako je Mourinhov pomoćnik izazvao kaos.

Roma je na kraju slavila sa 4:1 nakon produžetka i tako nadoknadila 0:1 poraz iz prvog dvoboja u Rotterdamu.