Bogdanović predvodio Hawkse do senzacionalne pobjede nad Bucksima, veliki povratak Duranta

U noći s nedjelje na ponedjeljak odigrano je sedam utakmica na NBA parketima. Atlanta Hawksi priredili su veliko iznenađenje domaćom pobjedom protiv Milwaukee Bucksa.

Prava mala senzacija dogodila se u Atlanti, gdje su Hawksi odličnom predstavom Bogdana Bogdanovića i čudesnim finišem Loua Williamsa uspjeli pobijediti Milwaukee Buckse rezultatom 111:104.

Srpski košarkaš je predvodio sve strijelce sa 32 koša, od čega čak šest trica, a Williams je svih svojih 15 koševa ubacio u zadnjoj četvrtini utakmice, uključujući čak četiri trice u zadnjih sedam minuta.

Okršaj druge ekipe Zapada i prve ekipe Istoka pripao je Brooklyn Netsima, koji su se ovom pobjedom na učvrstili vrhu. Phoenix Sunsi su unatoč porazu ostali na drugom mjestu.

Brooklyn je predvodio Kyrie Irving sa 34 koša, šest skokova i 12 asistencija, a nakon tri susreta pauze vratio se i Kevin Durant, ovaj put kao “joker zovi“. Ušao je s klupe i ubacio čak 33 koša, bez da je igrao kompletnu prvu četvrtinu.

U redovima poraženih Sunsa istaknuo se Devin Booker sa 36 koševa, a double-double učinke ostvarili su Deandre Ayton sa 20 koševa i 13 skokova te Torey Craig sa 20 koševa i 14 skokova.