Borussia M’gladbach uvjerljivom pobjedom protiv Eintrachta najavila borbu za naslov prvaka

U posljednjem subotnjem dvoboju 26. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia M’gladbach je u Frankfurtu svladala Eintracht rezultatom 3:1.

Bundesliga se vratila utakmicama 26. kola, a Borussia M’Gladbach je na neugodnom gostovanju u Frankfurtu upisala važna tri boda i najavila borbu za naslov prvaka.

Borussia je utakmicu riješila furioznim početkom. Plea je nakon manje od minute igre pogodio za 1:0, a Thuram već u sedmoj minuti povisio na 2:0, da bi Bensebaini u 72. iz kaznenog pogotka riješio pitanje pobjednika.

Eintracht je do kraja susreta uspio ublažiti poraz pogotkom Andre Silve u 81. minuti.

Borussia M’gladbach je sada s 52 boda na trećem mjestu, drugoplasirana Borussia Dortmund ima 54, a prvoplasirani Bayern 55 bodova uz dvoboj manje.