BRZO ĆE NA TRANSFER LISTU: Plaćen je pravo bogatstvo, a njegove su pogreške na razini amaterskog nogometa

Wolverhampton je na gostovanju deklasirao Brentford rezultatom 4:1. Ekipa iz Londona doživjela je pravu bruku, a za sve je kriv skupocjeni defenzivac.

Dvoboj su obilježile “lude” tri minute, od 13. do 16. kada su pala tri pogotka. Lemina je u 13. minuti pogodio za gostujućih 1:0, ali samo minutu kasnije Hwang je povećao prednost gostiju nakon velike pogreške Nathana Collinsa.

Kišu golova je nastavio Wissa smanjivši u 16. minuti na 1:2. Korak bliže pobjedi Wolvesi su stigli u 28. minuti kada je Hwang postigao svoju drugi pogodak na susretu za 3:1 nakon još jedne pogreške Collinsa.

Trijumf Wolverhamptona potvrdio je Bellegarde u 79. minuti za konačnih 4:1. Pogađate, i tom pogotku ”kuburio” je imao irski stoper Collins kojega je Brentford doveo za golemih 27 milijuna eura.