Bucksi u posljednjim sekundama ‘slomili’ Sixerse, Harden i Giannis briljirali

Košarkaši Milwaukee Bucksa su u svojoj prvoj utakmici u novoj NBA sezoni pobijedili ekipu Philadelphije u gostima 90:88.

Bucksi su sredinom posljednje četvrtine imali 13 koševa prednosti. Sixersi su se uspjeli vratiti i čak okrenuti rezultat u svoju korist, ali nisu uspjeli do kraja zadržati stečenu prednost i ostvariti veliku pobjedu.

James Harden imao je u posljednjem napadu šut za tri poena koji bi Sixersima donio pobjedu, ali ju je promašio. Dvije sekunde prije kraja Joel Embiid je napravio faul, Brook Lopez je pogodio prvo i namjerno promašio drugo slobodno bacanje i Bucksi su ostvarili prvu pobjedu u sezoni.

Najveće zvijezde obje ekipe odigrale su sjajne utakmice. James Harden je za Sixerse ubacio 31 koš od čega čak 16 u posljednjoj četvrtini, a za triple-double učinak nedostajalo mu je jedno dodavanje i dva skoka.

Giannis Antetokounmpo je za Buckse ostvario double-double učinak sa 21 košem, 13 skokova i osam dodavanja.