BUNDESLIGA: Bayern razbio Hannover, Mario Gomez srušio Herthu!

Bayern München je u 15. kolu njemačke Bundeslige napokon odigrao pravu utakmicu. Momčad Nike Kovača je sav bijes za sve loše utakmice i medijske kritike iskalila na Hannoveru.

Bavarci su na gostovanju na HDI-Areni slavili s uvjerljivih 4:0! Bayern je imao čak 32 udarca prema golu, od čega 14 u okvir, ali sjajnu domaći vratar Michael Esser spasio je svoju momčad od dvocifrenog broja primljenih pogodaka.

Kovačeva momčad je povela već u drugoj minuti kada je Joshua Kimmich preciznim udarcem matirao Essera. Na 2:0 je povisio David Alaba spektakularnim volejom u 29. minuti.

U nastavku drugog dijela u 53. minuti se u strijelce upisao Serge Gnabry, a konačnih 4:0 devet minuta kasnije postavio je Robert Lewandowski. Poljak je stigao do desetog prvenstvenog pogotka ove sezone.