Capello uporedio Vlahovića i Lukakua: Iako nema njegovu snagu, tehnički je definitivno bolji nogometaš

Nakon odigranog susreta osmine finala Lige prvaka između Villarreala i Juventusa (1:1), legendarni trener Fabio Capello uporedio je Vlahovića i Lukakua.

Strijelac vodećeg pogotka za ‘Staru damu’ bio je Dušan Vlahović već u prvom minutu susreta, da bi u 66. minutu Parejo donio izjednačenje ‘Žutoj podmornici’.

Veliku pozornost na utakmici izazvao je debi srpskog napadača u Ligi prvaka. 22-godišnjak bolji uvod nije mogao ni sanjati, zabio je nakon 33 sekunde u igri.

U studiju Sky Sportsa se nakon susreta našao proslavljeni talijanski stručnjak Fabio Capello i dao svoj komentar.

“Vlahović ima baš sve da bi bio vrhunski napadač. Jedino što nema je Lukakuova fizička snaga, ali je tehnički mnogo bolji nogometaš od njega”, zaključio je Capello.

Inače, Romelu Lukaku je prvi meč između Chelseaja i Lillea u osmini finala Lige prvaka odgledao sa klupe.