CARABAO CUP: Manchester United nije dopustio iznenađenje, Newcastle slavio u srazu premierligaša!

Nogometaši Manchester Uniteda plasirali su se u polufinale Carabao Cupa nakon što su izbacili Charlton Athletic rezultatom 3:0.

Trećeligaš se sjajno držao tijekom cijele utakmice, pokušavao je zaprijetiti iz kontranapada, ali nije uspio doći do još jedne senzacije.

Igrala se 21. minuta kada je Antony majstorski s više od 20 metara matirao nemoćnog Maynard-Brewera, a sve dileme oko pitanja pobjednika otklonio je Rashford pogotkom u 90. minuti.

Engleski reprezentativac postavio je konačan rezultat u četvrtoj minutu sudačke nadoknade.

Plasman u polufinale izborio je i Newcastle United koji je u srazu dva premierligaša bio bolji od Leicester Cityja rezultatom 2:0.

Ravno sat vremena igre je prošlo kada su ‘Svrake‘ povele pogotkom Burna nakon dodavanja Joelintona.

Upravo je Brazilac 12 minuta kasnije postavio konačan rezultat, te tako ostavio Newcastle u borbi za prestižni trofej.