CARABAO CUP: Manchester United u nastavak sezone ušao rutinskom pobjedom protiv Burnleyja

Nogometaši Manchester United u drugi dio sezone krenuli su pobjedom u osmini finala Carabao Cupa gdje su na Teatru snova pobijedili Burnley rezultatom 2:0.

Prvi smo pogodak vidjeli početkom 27. minute. Aaron Wan-Bissaka je s desne strane iz prve odigrao povratnu loptu u peterac, a tamo Christian Eriksen koji lako zabija za 1:0.

Rezultat se nije mijenjao do poluvremena, a nakon 12 minuta igre u nastavku United je otklonio sve dileme. Preciznije, to je Marcus Rashford učinio sam. Nakon oduzete lopte na sredini terena Uniteda, Rashford je krenuo u sprint sa svoje polovice.

Nanizao je nekolicinu suparničkih igrača, dodao još jedan dribling na rubu kaznenog prostora te krasnim udarcem u suprotni kut dovršio predivnu bravuru.

Burnley je nakon toga promašio dvije-tri izgledne prilike koje su ga mogle vratiti utakmici. Prilike nisu iskorištene, a domaćin je na Teatru snova mirno priveo utakmicu kraju.

United se tako plasirao među posljednjih osam u Carabao Cupu, a zadnjeg četvrtfinalista dobit ćemo nakon velikog okršaja između Liverpoola i Manchester Cityja u četvrtak.