Chelsea bez većih problema protiv Norwicha, nova pobjeda Newcastlea

Nogometaši Chelseaja su upisali pobjedu protiv fenjeraša Norwich Cityja unatoč svim problemima izvan terena i već dobro poznate situacije u kojoj su se našli.

Bluesi‘ su slavili 3:1 na gostovanju u Norwichu, bili su dominantni tijekom cijelog susreta i čini se da pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Već nakon 14 minuta igre Chalobah u 3. i Mount u 14. minuti su uspjeli dovesti goste u vodstvo 2:0, da bi domaćinu tračak nade vratio Pukki iz kaznenog udarca u 69. minuti. Konačnih 3:1 postavlja Havertz u 90. minuti.

Wolverhampton je pobijedio Watford pred svojim navijačima, bilo je uvjerljivih 4:0, a već nakon 20-ak minuta igre semafor je pokazivao visokih 3:0.

Jimenez je doveo domaće u vodstvo u 13. minuti susreta, da bi na 2:0 povisio Cucho autogolom pet minuta kasnije. Podence je povisio u 21. na 3:0, da bi konačnih 4:0 postavio Ruben Neves u 85. minuti.

Southampton je izgubio od Newcastle Uniteda, iako su vodili u prvom dijelu. Na kraju je bilo 1:2.

Armstrong je doveo domaće u vodstvo u 25. minuti, da bi u 32. minutu poravnao Wood. Nakon sedam minuta igre u nastavku gosti stižu do sva tri boda sjajnim pogotkom Guimaraesa.

U dvoboju Leeds Uniteda i Aston Ville vidjeli smo visoku pobjedu gostiju od 0:3. Izabranici Stevena Gerrarda briljirali su tijekom od prve do posljednje minute i na kraju potpuno zasluženo slavili.

Coutinho je opet bio jedan od junaka, zabio je u 22. minutu susreta, Cash je povisio na 0:2, a konačnih 0:3 djelo je Chambersa u 73. minuti.