Chelsea dominirao, ali uzeo samo bod: Ronaldo spasio United

Nogometaši Manchester Uniteda i Chelseaja remizirali su na Old Traffordu u dvoboju 37. kola engleske Premier lige rezultatom 1:1.

Chelsea je dominirao tijekom većeg dijela utakmice, a u prvom dijelu je golman Uniteda De Gea u nekoliko navrata maestralno reagirao.

Nakon sat vremena igre Chelsea je konačno poveo. James je ubacio s desne strane, Havertz glavom prebacio loptu na drugu stativu gdje je usamljen bio Alonso i lijepo pogodio za vodstvo ‘Bluesa’.

Međutim, svega dvije minute kasnije United je poravnao rezultat. Matić je majstorski prebacio kompletnu zadnju liniju Chelseaja, Ronaldo je izašao sam pred Mendyja i zakucao loptu za 1:1.

Chelsea je nastavio napadati, a najveću šansu za pobjedu je imao u 80. minuti kada je nakon jedne akcije Mount ostavio loptu petom za Jamesa koji šutira s ruba kaznenog prostora, ali je pogodio stativu.