Chelsea nakon preokreta bolji od West Hama, Tottenham teškom mukom do punog plijena protiv nezgodnog Fulhama

Nogometaši Chelseaja slavili su u londonskom derbiju protiv momčadi West Hama rezultatom 2:1.

Šest okolo Premiershipa nije dobro počelo za ‘Plavce’ jer je u 62. minuti nakon velike gužve pogodak za West Ham postigao Antonio.

No, deset minuta kasnije u igru ulazi Ben Chilwell, što se ispotavilo kao presudni detalj utakmice budući da je sjajni lijevi bek pogodio samo četiri minute kasnije.

U 88. minuti Chilwell upisuje i asistenciju kod pobjedničkog gola Kaija Havertza, a vrijedi napomenuti da je i West Hamu samo minut nakon toga poništen gol zbog prekršaja nad golmanom.

Chelsea nakon ovog trijumfa ima 10 bodova i peti je na tabeli, dok je West Ham na zabrinjavajućoj 17. sa svega četiri boda.

U drugom londonskom derbiju, Tottenham je teže od očekivanog savladao Fulham rezultatom 2:1.

Hojbjerg je u 40. minuti doveo svoj tim u vodstvo, da bi prednost udvostručio Kane u 75. minuti.

No, Aleksandar Mitrović u 83. minuti zabija sjajan pogodak, pa je momčad Antonija Contea do kraja utakmice morali braniti svoj gol svim sredstvima, što su na kraju uz dosta sreće i uspjeli.

Tottenham je je drugi na tabeli sa 14 bodova iz šest utakmica, dok je Fulham na 10. sa osam bodova.