Chelsea napunio mrežu Aston Ville: Lukaku utrpao dva komada, jedan je posebno dobar

Nogometaši Chelseaja slavili su pred svojim navijačima u susretu 4. kola Premier lige protiv Aston Ville rezultatom 3:0.

Susret je sjajno počeo za ‘Bluese‘ s obzirom na to da su već u 15. minuti došli u vodstvo. Kovačić je pokrenuo napad domaćih, majstorski uposlio Lukakua, koji se prvo odlično oslobađa svog čuvara, a onda matira golmana Ville za 1:0.

Gosti su se brzo oporavili od primljenog pogotka te su do odlaska na predah u potpunosti dominirali stvarajući nekoliko izglednih situacija pred golom Chelseaja.

Međutim, samo četiri minute igre u nastavku bile su dovoljne igračima Thomasa Tuchela da udvostruče prednost. ‘Bluesi‘ su vršili visoki presing kada je stoper Mings uputio kratku loptu povratnu loptu ka golmanu do koje prvi dolazi Kovačić i rutinski zabija za 2:0.

Do kraja susreta nogometaši Ville su nastavila u svom ritmu i doista je velika šteta što za ovakvu napadačku igru nisu nagrađeni barem jednim pogotkom.

S druge strane, Chelsea takve prilike ne propušta pa je Lukaku u posljednjim trenucima zabio golčinu za konačnih 3:0.