Christian Pulišić postigao hat-trick, a onda režirao proslavu pogotka koju ćete vidjeti samo jednom u svom životu

Nogometna reprezentacija Sjedinjenih Američkih država sinoć je na svom terenu slavila nad Panamom rezultatom 5:1.

Amerikanci su bez većih problema došli do nova tri boda u utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo i jednom su nogom već osigurali plasman u Katar.

Na susretu je briljirao Christian Pulišić postigavši hat-trick, pored toga odigrao je jednu od najboljih utakmica ove sezone.

Prvi pogodak je postigao već u 17. minutu sa bijele tačke, drugi pogodak isto tako u finišu prvog poluvremena. Do hat-tricka stigao je u 65. minutu susreta.

No, ono što je svima privuklo pažnju je proslava pogotka nogometaša Chelseaja koju ćete rijetko kada vidjeti.

Pulišić je poslije jednog od pogodaka proslavom zbunio kompletnu nogometnu javnost, jer je legao na zemlju, a zatim izveo “crva”.