CIRKUS: Messi je krenuo da izvede korner, a onda je uslijedila najsramotnija scena u svijetu nogometa

U toku je utakmica između Paris Saint-Germaina i Ajaccioa, a nakon 70 minuta igre domaći tim ima prednost od visokih 4:0 i jasno je da će ostvariti pobjedu.

Prvo je Ruiz postigao pogodak koji je Parižane doveo u vodstvo, da bi poslije svega 10-ak minuta Hakimi svoje ime upisao među strijelce za 2:0 i tada je bilo izvjesno da će PSG pokupiti sva tri boda večeras.

Drugo poluvrijeme započelo je pogotkom Mbappea u 47. minutu susreta nakon asistencije Ekitikea, a nedugo zatim Mbappe je postigao još jedan pogodak za 4:0.

Ipak, jako ružne scene viđene su na terenu kada je Lionel Messi krenuo da izvede korner, te su ovu zaista veliku sramotu u svijetu nogometa priredili domaći navijači.

Žestoko su pristalice PSG-a vrijeđale Messija i zviždale mu, ali je naravno najbolji svih vremena sve to podnio sa osmijehom na licu, no nema sumnje da mu nije bilo prijatno.

Ruku na srce, nije ovo prvi put da se ovakve stvari dešavaju Argentincu, a dve je počelo njegovim odlaskom u Saudijsku Arabiju i nesporazumom koji se kasnije izgladio. Kako god, ovakve salve uvreda i zvižduka nije moguće opravdati na validan način.