Čitav Santiago Bernabeu zviždao Balea, a reakcija Velšanina ostavila je bez teksta sve prisutne na tribinama

Igrači Real Madrida sinoć su upisali trijumf protiv Getafea na Santiago Bernabeu u Madridu rezultatom 2:0.

‘Kraljevski klub’ je sa pola snage uspio doći do nova tri boda i tako se još više približiti tituli španske La Lige. Prvi pogodak postigao je Casemiro u 38. minutu, da bi konačnih 2:0 postavio Lucas Vasquez u 68. minutu.

Kormilar domaćih Carlo Ancelotti odlučio je u 74. minuti napraviti dvostruku izmjenu, te je odlučio izvesti Benzemu, a u igru poslati Garetha Balea koji je imao uobičajenu “dobrodošlicu” na stadionu Reala.

Navijači su prvo sa terena ispratili francuskog napadača ovacijama i aplauzima, dok je Baleov ulazak bio popraćen žestokim zvižducima i uvredama.

No, to nije bilo sve. Ono što je dodatno naljutilo pristalice kluba iz Madrida je reakcija Velšanina u momentima kada je slušao zvižduke na svoj račun. On se samo nasmijao, što je još više izazvalo bijes navijača.

Fanovi Reala su svaki 32-godišnjakov dodir s loptom ispratili na isti način. Gareth će ovog ljeta i definitivno napustiti glavni grad Španije, te tako “olakšati” svima u Madridu.