City je našao zamjenu za Rodrija: Ove godine je briljirao u Premier ligi

Manchester City je ovog ljeta već napravio veliki posao dovođenjem Elliota Andersona, za kojeg je izdvojio rekordnih 115 milijuna funti, ali odlazak Rodrija u Barcelonu ostavio je veliku prazninu u veznom redu.

Španski veznjak preselio se na Camp Nou u transferu vrijednom 65,4 milijuna funti, a njegov odlazak predstavlja ozbiljan udarac za tim koji se posljednjih godina u velikoj mjeri oslanjao na njegovu ulogu u sredini terena.

U toj situaciji, Manchester City mora pronaći dodatna rješenja za vezni red, a među igračima koji su privukli pažnju kluba nalazi se Bournemouthov Alex Scott.

Prema informacijama novinara Nicola Shire, City i Bournemouth već su započeli pregovore, pa interes za 22-godišnjeg veznjaka više nije samo priča o mogućem pojačanju.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime