Conte je igračima Tottenhama nakon poraza od Sportinga kao kaznu uradio ono što treneri u Engleskoj ne rade skoro nikada?!

Nogometaši Tottenhama sinoć su sramotno poraženi na gostovanju kod Sportinga rezultatom 2:0.

Naravno, utakmica je bila odigrana u sklopu drugog kola grupne faze Lige prvaka, dok su gosti iz Engleske bili apsolutni favoriti.

‘Spursi’ su igrali dosta dobro, no čini se kao da je nedostajalo koncentracije da postignu pogodak za vodstvo.

S druge strane, igrači Sportinga svoje su šanse čekali strpljivo, a dva pogotka postigli su u posljednjim minutama meča. Prvi je pao u 90., a drugi u 94. minutu.

Nakon svega što se desilo, trener Antonio Conte svojim ljubimcima uradio je ono što treneri u Engleskoj ne rade skoro nikada.

Naime, Italijan je igračima kao kaznu zakazao trening dan nakon utakmice umjesto slobodnog dana koji su trebali imati.

Oni su tako jutros u 11 sati imali jak trening u sklopu priprema za utakmicu koju će narednog vikenda igrati sa Leicesterom.