COPA AMERICA: Peru senzacionalno srušio Kolumbiju, remi Venecuele i Ekvadora

U noći s nedjelje na ponedjeljak odigrane su dvije utakmice grupne faze Copa Americe.

Venecuela i Ekvador su remizirali 2:2. Preciado je doveo Ekvador u vodstvo u 39. minuti igre čime je postavljen rezultat prvog dijela, a u nastavku su gledatelji vidjeli još tri pogotka.

Castillo je prvo u 51. minuti poravnao na 1:1 da bi Plata u 71. svega tri minute nakon što je ušao u igru još jednom doveo Ekvador u prednost. Međutim, konačan rezultat je postavio Hernandez u prvoj minuti sudačke nadoknade.

U drugoj utakmici Kolumbija je senzacionalno poražena od Perua rezultatom 2:1. Peru je poveo u 17. minuti preko Pene da bi izjednačenje Kolumbijcima donio Borja u 53. minuti igre iz kaznenog udarca.

Konačan rezultat i veliku pobjedu Peruu je donio Mina autogolom u 64. minuti utakmice.