Čovječe, koštaš 133 milijuna eura! Chelsea platio porazom amatersku grešku skupo plaćenog pojačanja

Chelsea je danas ponovo razočarao svoje navijače jer je neočekivano poražen na Stamford Bridgeu sa 1:0 od strane Nottingham Foresta, dok je tragičar bio čovjek za kojeg je londonski klub platio 133 milijuna eura.

Junak popularnih ‘Šumara’ danas je bio Anthony Elanga koji je u 48. minutu susreta postigao i jedini pogodak na utakmici. Dojučerašnji član Manchester Uniteda u igru je ušao krajem prvog poluvremena, da bi već početkom drugog svoje ime upisao u lisu strijelaca.

Chelsea je do kraja meča svim silama pokušavao da izbjegne poraz, te iako su nogometaši ovog tima imali nekoliko zicera, nisu uspjeli doći do pogotka.

Glavna tema poslije utakmice je naravno Moises Caicedo koji je bio najveći tragičar danas jer je kod odlučujućeg pogotka gostiju napravio ogromnu i amatersku grešku.

Reprezentativac Ekvadora je nonšalantno predao loptu igračima Nottinghama, odnosno Awoniyiju koji ju je dodao za Elangu, da bi ovaj sve završio na najbolji mogući način.

Caiceda je Chelsea platio čak 133 milijuna eura ovog ljeta i uzeo ga ispred nosa Liverpoolu. No, kako je krenulo, ‘Redsi’ bi mogli “častiti” rivala za ovaj potez.