Čovjek igra nogomet života! Di Maria ‘rabonom’ raspametio nogometnu javnost

Nogometaši Paris Saint-Germaina večeras su na svom terenu “potopili” Angers sa 5:0 i rutinski se plasirali u polufinale Kupa Francuske.

Trener pariškog kluba Mauricio Pochettino priliku je dao nogometašima koji se nisu baš naigrali u posljednje vrijeme. No, na travnjaku su od prve minute bili Neymar i Angel Di Maria koji su očekivano napravili razliku.

To se pogotovo odnosi na Di Mariju koji igra u čudesnoj formi ovog proljeća. Mnogi tvrde da je Argentinac u životnoj formi, a to je i večeras dokazao.

Hat-trick u večerašnjem slavu Paris Saint-Germaina postigao je Mauro Icardi, ali kompletna nogometna javnost bruji o asistenciji Di Marije iz 68. minute.

Tada se Di Maria našao oči u oči s golmanom Angersa, ali je umjesto udarca na gol majstorski rabonom odlučio uposliti Icardija koji je bio sam na drugoj strani i nije imao problema poslati loptu u mrežu suparnika za 4:0.

Di Maria je ove sezone odigrao 34 utakmice u svim natjecanjima, postigao je šest pogodaka, a podijelio je čak 14 asistencija.