Crvena Zvezda ostala ‘kratkih rukava’ u Haifi, Maccabi slavio u spektakularnoj utakmici play-offa Lige prvaka

Maccabi Haifa pobijedio je Crvenu Zvezdu sa 3:2 u prvom duelu play-offa za plasman u Ligu prvaka.

Igrači Maccabija su ofanzivno ušli u meč, te u 18. minutu stigli do vodstva. Frantzdy Pierrot pogodio je za prednost domaćih od 1:0.

Zvezda se nakon toga probudila i do kraja prvog poluvremena režira veliki preokret. Prvo je Pešić u 27. minutu pogodio za 1:1, da bi u 40. minutu Kanga postigao sjajan pogodak za preokret i vodstvo gostiju od 2:1.

Takvim se rezlutatom otišlo na odmor, no za samo 15 minuta u nastavku domaća ekipa stiže do preokreta. Pierrot se u 51. minutu po drugi put upisao u strijelce, a poslije 10 minuta Tjarron Chery pogađa za novo vodstvo izraelskog šampiona i konačnih 3:2.

Bila je to zaista spektakularna utakmica sa “kišom pogodaka”, dok se revanš ova dva tima igra u utorak u Beogradu.