Crveni kartoni i ‘kiša pogodaka’ na Maksimiru, Dinamo savladao Ludogorets i prošao u play off Lige prvaka

Večeras se momčad zagrebačkog Dinama nakon trijumfa nad Ludogoretsom (4:2) plasirala u play off Lige prvaka.

Igrači Dinama odigrali su odlično prvo poluvrijeme protiv ekipe Ludogoretsa na Maksimiru. ‘Modri’ su nakon 44. minute igre vodili sa visokih 3:0, dvostruki strijelac bio je Oršić, jednom je pogodio iz penala, dok je vodeći pogodak postigao Drmić.

U samom finišu prvog dijela Bugari se vraćaju u igru preko Despodova koji je u četvrtom minutu nadoknade smanjio rezultatski minus. Drama na pomolu bila je 49. minutu kada isti igrač pogađa iz penala za 3:2.

Međutim, Ludogorets je u ovoj utakmici imao nesreću da je susret završio sa osam igrača jer su isključeni Yankov u 17. i Rick u 72. minutu, oba igrača zbog drugog žutog kartona, a Karnicnik je u 84. minutu dobio direktan crveni karton.

Do kraja utakmice se još Petković upisao u strijelce iz penala u 84. minutu za konačnih 4:2 i tako se ekipa Dinama sa ukupnih 6:3 plasirala u play off najelitnijeg klupskog takmičenja.