Čudesni 18-godišnjak u zadnjoj minuti zabio za pobjedu Manchester Uniteda na Fulhamom

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su ekipu Fulhama u posljednjoj utakmici Premier lige uoči početka Svjetskog prvenstva u Kataru.

Crveni vragovi‘ su u susretu 16. kola engleskog prvenstva kao gosti slavili rezultatom 2:1 i to nakon gola koji su zabili doslovno u zadnjoj minuti.

United je bolje otvorio utakmicu i poveo već u 14. minuti golom Eriksena, a iako je u prvom dijelu bilo prilika na obje strane, na kraju nije bilo golova i s minimalnim vodstvom gostiju se otišlo na odmor.

Fulham je u nastavku zaigrao daleko bolje, De Gea je nekoliko puta spasio United sjajnim intervencijama, ali spasa nije bilo u 61. minuti kada je “joker s klupe” James, bivši igrač Uniteda, poentirao na dodavanje Cairneyja i poravnao rezultat.

Nakon toga, obje momčadi su mogle doći do punog plijena i vidjeli smo nekoliko velikih prilika pred jednim i drugim golom, ali golova nije bilo, a kada se činilo da će s remijem 1:1 i završiti ovaj susret, United do slavlja dolazi doslovno u zadnjem napadu.

Lijepu akciju su odigrali Eriksen i mladi Garnacho, nakon čega ovaj sjajni 18-godišnjak zabija za 2:1 i Unitedu donosi važnu pobjedu.