Čudesni Zlatan Ibrahimović s dva pogotka predvodio Milan u slavlju protiv Napolija

Nogometaši Milana su u derbiju osmog kola Serie A na gostovanju kod Napolija upisali šestu pobjedu ove sezone.

Rossoneri‘ su slavili sa 3:1, a prvo ime utakmice bio je čudesni Zlatan Ibrahimović koji je zabio dva pogotka za gostujući tim.

Prvi gol je zabio u 20. minuti nakon centaršuta Thea Hernandeza. U 54. minuti je drugi put zatresao mrežu Napolija. Ante Rebić je lijepim ubačajem na drugu stativu pronašao Šveđanina koji rutinski zabija za dvostruku prednost Milana.

U 63. minuti je na asistenciju Marija Ruija prednost gostiju smanjio Dries Mertens, ali potencijalni dramu u završnici spriječio je dvije minute Tiemoue Bakayoko kada je dobio drugi žuti karton zbog prekršaja na Hernandezu.

U 73. minuti Rebića je zamijenio Jens Peter Hauge koji je u petoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Ismaela Bennacera zabio za konačnih 3:1.