Da, ovo je čovjek koji nema mjesta u Kataru! Kada svi loptu vide u golu, De Gea ne vidi

Manchester United danas je savladao West Ham sa 1:0, a koliko je Rashford zaslužan za to svojim pogotkom, jednako, ako ne i više, zasluge nosi nevjerovatni David De Gea.

Marcus Rashford postigao je jedini pogodak na utakmici u 38. minutu kada je ispratio centaršut Eriksena i sjajno pogodio za 1:0 što je bio i konačan rezultat utakmice.

Pred kraj ovog susreta, ‘Čekićari’ su krenuli po bod, a najzaslužniji što ga nisu osvojili definitivno je David De Gea.

Španac je prvo u 83. minutu na sjajan način zaustavio udarac glavom Kurta Zoume, dok je prava parada uslijedila u sudačkoj nadoknadi.

Maugire je uklizao, te odbio loptu samo na noge protivnika, nakon čega je na nju “naletio” Declan Rice i fantastično šutirao, ali je De Gea novom fenomenalnom odbranom rekao “ne” i sačuvao tri boda ‘Crvenim đavolima’.

Nikom nije jasno zašto ovaj čovjek ne putuje na Svjetsko prvenstvo u Kataru sa reprezentacijom Španije, no to pitanje treba postaviti selektoru Luisu Enriqueu..