DAN ZA ZABORAV: Asmir Begović dva puta počastio suparnika, Bournemouth na kraju ipak slavio

Nogometaši Bournemoutha su u 28. kolu engleskog Championshipa pobijedili Birmingham City sa 3:2 i tako prekinuli niz od četiri uzastopna poraza.

Uz brojne probleme je momčad za koju brani Asmir Begović došla do punog plijena, a golman rodom iz Trebinja imao je dvije velike greške koje su gosti iskoristili na najbolji mogući način.

Poveo je Birmingham u 27. minuti nakon što je Hogan iskoristio kiks Begovića i poentirao za 0:1. Bournemouth je uspio poravnati rezultat deset minuta kasnije preko Groenevelda.

Ovim se rezultatom otišlo na odmor, a u 61. minuti Bournemouth dolazi do preokreta i vodstva 2:1 pogotkom Wilsherea. Sedam minuta kasnije gosti su poravnali, opet nakon loše reakcije Begovića, a još jednom je njegov kiks iskoristio Hogan i zabio za 2:2.

Međutim, u 77. minuti Bournemouth stiže do novog vodstva. Billing je zabio za, pokazat će se, konačnih 3:2.