Debi iz snova: Joaquin Correa ušao s klupe i zabio za pobjedu Intera

Nogometaši Intera pobijedili su Veronu nakon preokreta u utakmici 2. kola Serie A rezultatom 3:1.

Branitelj naslova je jako loše otvorio utakmicu, a već u 15. minuti ekipa Simonea Inzaghija imala je rezultatski zaostatak.

Handanovič je napravio veliku grešku, nogometaši Verone to koriste i kradu loptu, a siguran u situaciji jedan na jedan bio je Ilić koji je majstorski prebacio golmana Intera i kaznio ga za izgubljenu loptu. To je ujedno bio rezultat prvog dijela.

Već u drugoj minuti nastavka Inter stiže do izjednačenja. Perišić je daleko bacio aut, lopta je nekako došla do kaznenog prostora, a to koristi Lautaro Martinez koji zabija za 1:1.

Inter je nakon toga strpljivo čekao priliku da dođe do pobjede, a ona je stigla u 83. minuti kada joker s klupe Joaquin Correa, na svom debiju za novi klub, fenomenalno glavom pogađa i gostima donosi preokret, a onda u samoj završnici svojim drugim pogotkom postavlja konačnih 3:1 za Inter.

Inter je tako i u drugom kolu upisao pobjedu i na najbolji mogući način najavio obranu naslova prvaka. S druge strane, za Veronu je ovo bio drugi poraz.